• VVW 45+1 VE zondag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Grent, KeesOverige stafTeammanager
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    19 apr. AFGELASTHollandia 45+1 - VVW 45+1Sportpark Juliana
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    5 apr.Woudia 45+1 - VVW45+1
    29 mrt.VVW45+1 - RKEDO 45+1
  • Poulestanden VVW 45+1 (0600 Mannen 45+ Zondag (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SEW 45+112101138132531
    2KGB 45+198103672925
    3Zwaagdijk RKVV 45+1106131813519
    4Hollandia 45+1105141617-116
    5Sporting Andijk 45+1134271628-1214
    6RKEDO 45+193151421-710
    7Westfriezen 45+1133192437-1310
    8Woudia 45+192341317-49
    9VVW45+1102261326-138
    10West Frisia 45+192161726-97
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bakker, MarcoTeamspeler
    Bosman, GerTeamspeler
    Bosman, JohanTeamspeler
    Botman, FransTeamspeler
    Grent, ArjenTeamspeler
    Grent, KeesTeamspeler
    Gulik, Pieter-Jan van derTeamspeler
    Haakman, Dirk-JanTeamspeler
    Haakman, MarcoTeamspeler
    Kaag, KeesTeamspeler
    Kooter, JaccoTeamspeler
    Meester, EdTeamspeler
    Meester, WimTeamspeler
    Ophem, Peter vanTeamspeler
    Sierkstra, HarryTeamspeler
    Swart, TonTeamspeler
    Swart, TonTeamspeler
    Toporowski, MarcinTeamspeler
    Verlaat, TimTeamspeler
    Vertelman, BasTeamspeler
    Weel, HansTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Teamstatistieken

    VVW 45+1

    0600 Mannen 45+ Zondag (najaar)

    1,30

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,60

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,80

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
rfwbs-slide