• VVW 45+1 VE zondag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Grent, KeesOverige stafTeammanager
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    17 nov. 10:00VVW 45+1 - Westfriezen 45+1Sportpark De Westrand - VVW
    24 nov. 10:00SEW 45+1 - VVW 45+1Sportpark De Dres SEW
    1 dec. 10:00VVW 45+1 - West Frisia 45+1Sportpark De Westrand - VVW
    8 dec. 10:00VVW 45+1 - Hollandia 45+1Sportpark De Westrand - VVW
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    3 nov.RKEDO 45+1 - VVW45+14 - 1
  • Poulestanden VVW 45+1 (0600 Mannen 45+ Zondag (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SEW 45+165012161515
    2KGB 45+13300184149
    3Zwaagdijk RKVV 45+133006069
    4Sporting Andijk 45+16213710-37
    5Hollandia 45+132017526
    6Woudia 45+1411268-24
    7RKEDO 45+15113715-84
    8Westfriezen 45+161051020-103
    9VVW45+13012511-61
    10West Frisia 45+1100119-80
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bakker, MarcoTeamspeler
    Bosman, GerTeamspeler
    Bosman, JohanTeamspeler
    Botman, FransTeamspeler
    Grent, ArjenTeamspeler
    Grent, KeesTeamspeler
    Gulik, Pieter-Jan van derTeamspeler
    Haakman, Dirk-JanTeamspeler
    Haakman, MarcoTeamspeler
    Kaag, KeesTeamspeler
    Kooter, JaccoTeamspeler
    Meester, EdTeamspeler
    Meester, WimTeamspeler
    Ophem, Peter vanTeamspeler
    Sierkstra, HarryTeamspeler
    Swart, TonTeamspeler
    Swart, TonTeamspeler
    Toporowski, MarcinTeamspeler
    Verlaat, TimTeamspeler
    Vertelman, BasTeamspeler
    Weel, HansTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Teamstatistieken

    VVW 45+1

    0600 Mannen 45+ Zondag (najaar)

    1,67

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    3,67

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,33

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
rfwbs-slide