• VVW 45+1 VE zondag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Grent, KeesOverige stafTeammanager
  • Komende trainingen

    BegindatumLocatieTrainer
    02-02-2022 19:30Trainingsveld 2
    09-02-2022 19:30Trainingsveld 2
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    30 jan. 10:30Sporting Andijk 45+1 - VVW 45+1Sportpark Andijk
    6 feb. 10:00VVW 45+1 - Westfriezen 45+1Sportpark De Westrand
    13 feb. 09:30RKEDO 45+1 - VVW 45+1Sportpark De Krom
    20 feb. 10:00VVW 45+1 - Hollandia 45+1Sportpark De Westrand
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden VVW 45+1 (0595 Mannen 45+ Zondag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1KGB 45+198013052524
    2SEW 45+1972030131723
    3Hollandia 45+176012681818
    4Sporting S 45+1104331718-115
    5Westfriezen 45+194232015514
    6s.v. Enkhuizen 45+18413128413
    7VVW45+183231417-311
    8Berkhout 45+1103071324-119
    9Rijp (de) 45+35212111107
    10Sporting Andijk 45+17205717-106
    11Woudia 45+18116721-144
    12Zwaagdijk RKVV 45+17106718-113
    13RKEDO 45+17106726-193
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bakker, MarcoTeamspeler
    Bakker, NielsTeamspeler
    Bosman, GerTeamspeler
    Botman, FransTeamspeler
    Brink, Brian van denTeamspeler
    Grent, ArjenTeamspeler
    Grent, KeesTeamspeler
    Gulik, Pieter-Jan van derTeamspeler
    Haakman, Dirk-JanTeamspeler
    Haakman, MarcoTeamspeler
    Kaag, KeesTeamspeler
    Kooter, JaccoTeamspeler
    Meester, EdTeamspeler
    Meester, WimTeamspeler
    Ophem, Peter vanTeamspeler
    Swart, TonTeamspeler
    Toporowski, MarcinTeamspeler
    Verlaat, TimTeamspeler
    Vlaar, PieterTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Teamstatistieken

    VVW 45+1

    0595 Mannen 45+ Zondag

    1,75

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,13

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,38

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
rfwbs-slide