• Afgelopen zondag werd de wedstrijd V.V.W. 1 - Hauwert '65 1 bezocht door oud V.V.W. voetballers Jan en zoon Piet Buis. De reden hiervoor was dat Opa Jan Buis en vader Piet Buis hun (klein)zoon Thomas kwamen bekijken. Oud lid Jan Buis 86 jaar heeft zijn sporen bij V.V.W. wel verdiend. Vanaf het seizoen 1949-1950 tot 1986 actief geweest als voetballer. Op 36 jarige leeftijd nam Jan na 20 seizoenen afscheid van het 1e. Maar afscheid van V.V.W. nam hij niet, Jan ging lager voetballen o.a. in het 7e waar het in 1975 nog kampioen mee werd. In 1986 was het mooi geweest en nam Jan Buis afscheid van het actieve voetbal. De vader van Thomas, Piet Buis 58 jaar heeft zijn sporen ook verdiend bij V.V.W., tot en met de veteranen was Piet actief bij V.V.W. Zoon Thomas is 19 jaar dus daar kan V.V.W. hopelijk nog vele jaren van genieten wil Thomas in de voetsporen van zijn opa en vader volgen?

     

rfwbs-slide