• Afgelopen woensdag 27 mei hebben de dames van het 1e vrouwenteam afscheid genomen. Na 3 leuke jaren gaat trainer Ruud de Winter met zijn assistent Henk van der Zelm de club verlaten. Namens het team willen de dames Ruud en Henk nogmaals bedanken voor hun inzet. Uit handen van de voorzitter van de technische commissie Frank Dekker mocht Ruud een afscheidscadeau in ontvangst nemen. Tevens werd op deze avond de nieuwe trainer voor de dames gepresenteerd.

    Het is Nico Wals uit Blokker die de opvolger wordt. Na jaren trainer te zijn geweest bij Blokkers vindt de heer Wals het tijd voor een nieuwe uitdaging. Wij wensen Nico veel succes voor het komende seizoen 2020-2021. Tevens willen u melden dat het team nog op zoek is naar een nieuwe keepster en enkele speelsters. Lijkt het je leuk om aan te sluiten bij het team? Kom een keer vrijblijvend mee trainen om kennis te maken met het team? Voor informatie Sylvia Appelman dames@vv-vvw.nl.

     
     
rfwbs-slide