• VVW-Grasshoppers

  10-12-2018

  Jonas Haakman & Maarten Berkhout

   

  Ik ben Jonas Haakman en was pupil v.d. week bij VVW-Grasshoppers. Bij aankomst werden we ontvangen in de bestuurskamer. Daar hebben we drinken en snoep gehad. Half uur voor de wedstrijd gingen we samen met VVW 1 warm lopen. Daarna lekker een balletje getrapt. Tijden de wedstrijd hebben we samen met de reserve spelers van VVW op de bank gezeten. De eerste helft was het 0-5 geworden. Dat was niet zo goed. VVW had niet veel kansen gekregen. In de rust hebben we wat gedronken in de kantine. De tweede helft ging beter. Er werd twee keer gescoord maar helaas was dat niet genoeg. VVW heeft dan ook verloren maar ik heb genoten als pupil van de week. En bij het afscheid kregen we nog een bal met handtekeningen erop. Bedankt voor deze dag. Jonas Haakman 
 • VVW-VIOS-W

  26-11-2018

  Tristan Bosman & Robin Wieten

   

  VVW - VIOS-W 3 - 3 We moesten om ons kwart over één melden bij de bestuurskamer van VVW. Daarna gingen we naar het veld toe, om met de spelers van het eerste elftal mee te doen met de warming-up. Hierdoor kregen we het al snel warm op deze toch wel frisse zondagmiddag. We zijn op de foto gegaan met keeper Marco en met Jaap. Later ook nog met de wisselspelers Dave en Jelle. Met hun gingen we ook nog overpassen. Toen terug naar de kleedkamer om even later samen de spelers op te lopen naar het veld. Het team deed nog even een keiharde jell, en de jongens waren klaar voor de strijd. Voor de wedstrijd was er 1 minuut stilte voor de pas overleden Piet Verdonschot. Hij heeft een hele lange tijd veel werk voor onze club gedaan. We mochten samen de aftrap nemen en proberen te scoren bij de keeper van VIOS. Na een mooi passje van Tristan schoot Robin de bal er mooi in. Hard rennend gingen we naar de dug-out om naar de wedstrijd te kijken. Het was een leuke en spannende wedstrijd. Al na 25 seconden stond VVW met 0 - 1 achter, maar door doelpunten van Tom en Rens werd het al snel 2 - 1. Tijdens de rust konden we in de bestuurskamer weer even doorwarmen. In de tweede helft scoorde ook Kevin nog een doelpunt, maar het werd uiteindelijk 3 - 3. Van Rob kregen we na afloop nog een bal met de handtekeningen van alle spelers. Tot slot gingen we nog een keer naar de bestuurskamer, om wat te drinken en we kregen ook een zakje chips. we vonden het een hele leuke ervaring om pupil van de week te zijn. VVW bedankt voor deze leuke middag. We wensen coach Niels en zijn mannen nog veel succes. Groeten Robin en Tristan 
 • VVW-Hauwert

  04-11-2018

  Kees & Teun Botman

   

  WE VONDEN HET HEEL LEUK EN GEZELLIG . We mochten in de bestuurskamer snoepen. En we mochten de warming-up meedoen en de aftrap doen. In de kleedkamer luisteren naar de coach en in de dug-out zitten en daar met de spelers van VVW praten. V.V.W won met 6-1 van Hauwert eerst had Hauwert een doelpunt en daarna VVW 6! Wij mochten de aftrap doen, Teun passte naar Kees en toen weer terug, toen pingelde Teun iedereen voorbij, Teun gaf een voorzet op kees, toen schopte kees hem in het doel van Hauwert voor de wedstrijd. Daarna mocht Hauwert de aftrap nemen. Aan het einde kregen we een bal met alle namen van VVW 1 erop. En het was heel erg leuk! Van Kees en Teun Botman. 
 • VVW-VVS'46

  22-10-2018

  Thomas Smit & Gijs Mol

   

  Wij waren de pupillen van de week…….Gijs en Thomas Toen we aan kwamen gingen we naar de bestuurskamer. Maar we waren te laat dus moesten we al meteen naar het veld. Toen mochten we meedoen met de warming up en inschieten. Vervolgens gingen we in de dug out zitten en gingen we de wedstrijd bekijken Al snel was het een nul voor de tegenpartij maar het werd toch uiteindelijk 5-1 voor vvw. Maar er werden ook foto’s gemaakt daarna gingen we terug naar de bestuurskamer. En toen aten we ons helemaal vol met koekjes en snoep. We vonden het heel leuk Groetjes Gijs en Thomas 
 • VVW- Kleine Sluis

  08-10-2018

  Casper Sneeuw & Jesley Lopes

   

  we begonnen in de bestuurskamer daar werd uitgelegd wat we moesten doen. Daarna gingen we naar het veld daar gingen we meedoen met de warming up van het eerste dat was heel zwaar. Daarna gingen we overpassen met wat spelers. En toen gingen we de keeper inschieten. Toen begon de wedstrijd en wij mochten de aftrap nemen. We mochten ook nog naar het doel dribbelen en overpassen en als we bij het doel waren mochten we op doel schieten. Toen we scoorden gingen we naar de dug-out en de wedstrijd kijken. Het werd al snel 0-2 voor de tegenstanders. Toen het rust was mochten we weer naar de bestuurskamer om wat te drinken. Toen de rust klaar was gingen we weer de wedstrijd bekijken. Toen wij aankwamen stond het al snel 1-2 even later werd het 2-2 en VVW maakten nog een hele mooie omhaal maar jammer genoeg was dat schot mis en toen was de wedstrijd afgelopen. Toen gingen we weer naar de bestuurskamer om een bal met alle handtekeningen op te halen en toen was het afgelopen. Het was suuuuuper leuk! Jesley en Casper. 
 • VVW-KGB

  24-09-2018

  Karsten Holtkamp & Lenn Weel

   

  Afgelopen zondag waren wij pupil van de week. Om 13.15 gingen wij de bestuurskamer in en kregen we wat drinken en een koekje. Daarna gingen we naar buiten om met de spelers over te schieten. We gingen met de aanvoerder van V.V.W. op de foto. Toen gingen we de skeelerkantine in en daar vertelde de scheidsrechter tegen de grensrechters waar hij op zou gaan letten en hoe ze hun vlag moesten houden. Om 14.00 mochten allebei op het doel schieten van de tegenstander. Beide ballen zaten erin. Daarna begon de wedstrijd. Wij mochten in de dug-out zitten onder een lekker zacht en warm kleedje. Het regende bijna de hele wedstrijd. De eerste helft geen doelpunten, maar wel een rode kaart voor de aanvoerder van V.V.W.. Wij vonden de eerste gele kaart niet terecht. Jammer dat hij niet meer mee mocht doen. De tweede helft was V.V.W. beter en waren er meer kansen aan beide kanten. Gelukkig scoorde Dave van V.V.W. in de laatste minuten van de wedstrijd de 1-0. Dit was ook de eindstand en 9 gele kaarten. Wij gingen de bestuurskamer weer in en kregen chips, wat drinken en een mooie bal met de namen van de spelers. Het was heel leuk!! Lenn en Karsten. 
rfwbs-slide