Alweer de 28e editie van het bedrijventoernooi op Hemelvaartsdag. Dit jaar namen er 16 teams aan deel om tegen elkaar te strijden voor de Theo Dol bokaal.
Ondanks er geen tropische weersverwachtingen waren voorspeld, stonden er toch toeschouwers aan de zijlijn de voetballers aan te moedigen, bedankt!
De winnaars van het toernooi: Echte Bakker Swart! Naast hun heerlijke producten, presteerde zij ook uitermate op het voetbalveld!
Dit jaar was er voor het eerst een penaltybokaal in het leven geroepen welk plaatsvond tussen de wedstrijden door. De finale werd gehouden aan het einde van het toernooi, hier ging Art van Dorpstraat 37 er vandoor met de winst!
Namens de organisatie willen wij alle deelnemers en bezoekers weer bedanken voor hun komst.
En een groot dank naar de scheidsrechters, wedstrijdleiding, de EHBO, fotograaf Dick Haakman, Frans & Ans Steltenpool achter de bbq, sponsoren DK Accountants & Adviseurs, Gam Bakker en Rinkel & Smit. En, natuurlijk de toppers van de kantine achter de bar en de bediening!
Tot volgend jaar!